Як вибрати кондиціонер і врятуватися від спеки

Як вибрати кондиціонер і врятуватися від спеки

Якщо Ви вперше купуєте кондиціонер, то найбільшою проблемою для Вас може виявитися підбір правильної моделі, а саме тієї, яка буде служити не один десяток років, коштувати розумних грошей і відрізнятися гарним зовнішнім виглядом. Навіть ті люди, які роблять подібні покупки собі і своїм близьким не в перший раз, можуть так до кінця і не розібратися у всіх тонкощах вибору.

Питається, що ж робити ?!

Більшість вдається до послуг фахівців з кондиціонерів (не завжди безкоштовним). Ми ж дбаємо про своїх покупців, і тому вирішили скласти докладну інструкцію (міні-довідник), яка, сподіваємося, допоможе Вам у вирішенні всіх технічних і термінологічних питань. А якщо Вам не хочеться все це читати, то можете просто зателефонувати нам за номерами, вказаними в контактах - і наші менеджери охоче проконсультують з усіх питань абсолютно безкоштовно!

Отже, почнемо з самого початку:

Тип кондиціонера

Перше, на що слід звернути увагу і з чим варто визначитися, - це тип кондиціонера і його майбутнє місце розташування в приміщенні. Всього можна виділити три основні типи пристроїв:

  • Віконні кондиціонери;
  • Мобільні кондиціонери;
  • Спліт-системи.

Варто згадати про те, що існують моделі, що складаються як з одного блоку, так і з декількох.

Віконні кондиціонери

Моноблочні кондиціонери - це оптимальний вибір для тих, кому важлива невисока вартість і базовий набір функцій. Як правило, віконний моноблок працює лише в режимі охолодження, однак існують моделі з функціями нагрівання і навіть очищення.

Плюси таких віконних моноблоків вагомі:

  • Легкість установки;
  • Невисока вартість;
  • Простота в експлуатації (дуже просто розібратися навіть без документації).

Мінуси такі:

  • Такий тип кондиціонера вбудовується в віконний проріз і займає собою його частину, через що в приміщення потраплятиме менше денного світла. Можливий варіант установки крім вікна, але Ви повинні розуміти, що це вимагає додаткових витрат на монтаж;
  • Установка не завжди така легка, як це зазначено вище. Часто монтажникам доводиться чимало попотіти, якщо у Вас вікно зі склопакетом;
  • Присутність шуму.

Якщо підвести підсумки за даним типом кондиціонерів, то можна зробити висновок: такий варіант підходить для приміщень, де люди бувають нечасто або зовсім нетривалий час. Для домашніх умов ми його не рекомендуємо.

Мобільні кондиціонери

Принцип роботи мобільних кондиціонерів такий, що вони втягують з приміщення тепле повітря і виводять його через спеціальний воздуховідвод (шланг, який потрібно направити в вентиляцію або вікно). При виборі такого типу пристрою немає ніякої потреби щось монтувати, свердлити або довбати.

Головний плюс цих кондиціонерів - це їх мобільність: хочете - ставте в одній кімнаті, а не хочете, то можна перетягнути в іншу. Ще один плюс - це функція очищення і іонізації повітря (є, як правило, в більшості сучасних моделей).

Говорячи про переваги, не можна замовчувати і про недоліки. По-перше, це їх ціна: на мобільні кондиціонери вона часто майже вдвічі вище, ніж на віконні. Воно й зрозуміло, все-таки зручність коштує грошей. По-друге, при використанні такого типу кондиціонера зі спеціального резервуара потрібно виливати воду, яка накопичується в ньому під час роботи. Ми радимо проробляти цю процедуру кожні 3 години, але не більше 7-8 разів. Ще один помітний мінус - шум компресора.

Спліт-система

Спліт-системи - це найпопулярніший вибір сучасності. Тут Вам і широкий функціонал, і багаті на вибір дизайнерські оформлення, і оптимальні рішення для будь-якого гаманця.

Спліт-система складається з декількох блоків. Зовнішній блок (він же компресор) встановлюється зовні житлового приміщення, що виключає докучливий шум і відчуття дискомфорту. А невеликий внутрішній блок монтується вже всередині будь-якого офісу або кімнати. Так що, на відміну від віконного варіанта, Вам не потрібно займати простір в своєму вікні, і можна сповна насолодитися променями денного світла без будь-яких втрат.

У свою чергу, внутрішні блоки діляться на:

  • Підлогово-стельові;
  • Підлогові;
  • Настінні.

Крім свого головного призначення - охолодження - спліт-системи відмінно справляються і з функціями нагріву, очищення, а також осушення повітря. Всі пристрої в асортименті нашого інтернет-магазину комплектуються зручними пультами дистанційного керування, що, погодьтеся, дуже зручно, так як регулювати температуру можна навіть не встаючи з дивана.

Даний тип кондиціонерів ми можемо сміливо рекомендувати і для Вашого будинку, і для офісу Ваших працівників. До речі, в нашому інтернет-магазині вибір таких кондиціонерів набагато ширше, ніж у інших!

З типами ми розібралися, тепер перейдемо до наступних, не менш важливим факторам.

Потужність

Потужність кондиціонера - це суттєвий параметр, тому йому варто приділити особливу увагу. Коли ви визначаєтесь з потужністю вашої майбутньої покупки, потрібно заздалегідь чітко знати розміри приміщення, орієнтацію і форму вікон в ньому. Також важливо знати кількість людей, які будуть тимчасово або постійно перебувати в приміщенні, інакше може спостерігатися нестача потужності або її надлишок.

Звертайте Вашу увагу на два таких показники: потужність споживання і охолодження. Якщо Ви самі не впевнені правильно розрахувати потрібні параметри, то нагадуємо - не соромтеся, пишіть або телефонуйте нам. Наші кваліфіковані фахівці зроблять такі розрахунки гранично точно і безкоштовно.

Пам'ятайте, якщо у Вас вдома багато побутової техніки, яка виділяє тепло (це можуть бути і телевізор, і холодильник, і навіть старенький запорошений комп'ютер), то Вам потрібно підбирати кондиціонер більш високої потужності. Не варто на цьому економити, адже чим менше в таких випадках потужність, тим важче доводиться працювати кондиціонеру, а така його безперервна робота - це вірний шлях до поломки або часткового виходу з ладу.

В умовах постійного подорожчання електроенергії не зайвою буде економія. Ми це чудово розуміємо, тому звертаємо Вашу увагу на моделі з інверторною технологією. Вони спочатку охолоджують повітря (або ж нагрівають його, в залежності від вашої команди), а потім переходять на низькі обороти, тим самим автоматично знижуючи потужність. Це допоможе Вам заощадити до 40% електроенергії!

Нагрівання

Хто б Вам не говорив і що б не писав, але в кондиціонерах немає нагрівальних елементів зовсім. Процес нагрівання повітря відбувається завдяки перенесенню тепла з вулиці в будинок. Тому, як Ви розумієте, взимку особливо зігрітися не вийде. Краще купіть якісний обігрівач. А ось ранньою прохолодною весною чи пізньою осінню з морозним вітерцем, як ми вже говорили вище, дана функція успішно використовується.

Очищення повітря

В очищенні повітря основну роль грають фільтри.

Грубі фільтри, тобто фільтри грубої очистки, очищають повітря тільки від великих часток пилу, і велика проблема полягає в тому, що їх потрібно часто міняти.

Тонкі фільтри або фільтри тонкого очищення (електростатичні або вугільні) найчастіше присутні в спліт-системах (але і тут бувають винятки). Очищають вони від усього, починаючи від дрібних частинок пилу, диму сигарет, пилку, яку виділяють Ваші кімнатні рослини, до шкідливих мікроорганізмів і навіть алергенів. Тут вже немає необхідності в промиванні фільтрів, та й термін їх служби - кілька років.

Вугільні фільтри тим хороші, що можуть повністю усувати неприємні запахи.

До речі, функція вбудованої іонізації добре підходить для молодих сімей з маленькими дітьми. Також вона піде на користь людям, які мають різні проблеми з органами дихання. Причому дезінфекція повітря іонами срібла - це не вигаданий маркетинговий хід, а реальний процес.

Функція осушення

Якщо Ви проживаєте в сирій місцевості, де часто йдуть дощі і підвищена вологість, то функція осушення повітря Вам припаде до душі.

Акцентувати багато уваги тут не будемо, а коротко скажемо, що просто відбувається видалення з повітря зайвої вологи. Температура при цьому істотно не змінюється (в залежності від моделі можливе пониження або підвищення на 1 градус).

Регулювання повітряного потоку

Дуже корисна, але чомусь мало згадується функція регулювання повітряного потоку грає не останню роль при виборі кондиціонера. Вона присутня не в усіх моделях, але ті, які оснащені нею, дозволять Вам самостійно змінювати напрямок і потужність повітряного потоку. Якщо знизити швидкість обертання вентилятора, то можна зменшити обсяг і швидкість повітря, яке потрапило в приміщення. Регулювання розташування спеціальних жалюз дозволить змінити напрямок потоку. Що це дає? В режимі охолодження рекомендують налаштувати потік повітря вгору, тоді його холодні струмені не потраплятимуть в сторону людини. У режимі нагріву радять направляти гарячий потік вниз. Якщо пам'ятаєте ще зі школи, гаряче повітря швидше піднімається і заповнює приміщення.

Якщо переглянути весь наш асортимент, то можна виділити моделі, де передбачені від трьох до п'яти швидкостей і десять напрямків потоку. Є також автоматичний варіант, при якому кондиціонер сам вибирає необхідні в даний момент налаштування.

Рівень шуму

Любите тишу і спокій? Тоді цікавтеся в першу чергу кондиціонерами, рівень шуму яких від 26 до 48 децибел на внутрішній блок і від 38 до 56 децибел - на зовнішній. Якщо ж у Вас є маленькі діти, то краще, звичайно, підбирати кондиціонер з мінімальним рівнем шуму.

Корисні функції

У сучасних кондиціонерах, крім базових функцій, є ще багато чого корисного. Вся ця «корисність» відрізняється від виробника і модельного ряду. Зазвичай ми вказуємо такі особливості в описі товару. Тому уважно переглядайте наші каталоги - там можуть бути не тільки найновіші моделі, а й приємні бонуси і знижки.

Отже, що ж нам слід запам'ятати?

При виборі свого майбутнього «домашнього вихованця» потрібно розуміти, який тип конструкції Вам підходить найкраще, яку потужність пристрою варто вибрати, чи є якісь побажання, пов'язані з рівнем шуму або управлінням. Розібравшись відразу ж у всіх цих тонкощах, Ви зможете не тільки купити дійсно надійний, економічний і красивий кондиціонер, який буде служити не один десяток років, а й розслабитися зі спокійною душею після вдалого придбання.

Залишилися питання? Не біда! Телефонуйте прямо зараз, і ми Вам обов'язково допоможемо.

Відділ продажів:
(044) 384 28 93
(098) 884-28-93

Дата: 26.11.2019 Переглядів: 360