Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 08 X L (6 KW)

Повітряні завіси Neoclima — це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря.

Повітряна завіса Neoclima  розділяє внутрішній та зовнішній простір, встановлюється в отворах приміщення та виконує функцію "закриті двері". Двері, до речі, можуть залишатися відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування.

Призначення повітряної завіси Neoclima — це підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) та енергоощадження. Повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, коли виробляє однорідний потік повітря, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, що дозволяє створити комфортний мікроклімат та одночасно зменшити економічні витрати на роботи теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%.

Модель Neoclima INTELLECT E 08 X L (6 KW) можуть використовуватися для захисту приміщення від теплових втрат та для обігріву приміщення. Ця модель встановлюється тільки горизонтально.

Управління може здійснюватися з панелі управління, яка розташована на самому апараті та за допомогою дистанційного пульта управління.

Поставляється без фільтрів, з інфрачервоним ДУ, може кріпитися до стелі та можливе підключення датчика двері (кінцевого вимикача).

Завдяки вбудованій автоматиці електричну завісу можна підключати до датчика двері, при цьому під час закривання дверей завіса переходить в режим "тепловентилятор" зі збільшенням температури повітря до 60°C, відбувається додатковий ефективний та швидкий нагрів приміщення. Якщо це не потрібно, тоді завіса може відключитися під час закривання дверей, при цьому знижується річне споживання енергії та в залежності від прохідної активності відвідувачів може досягати 80%.

Рекомендується:

  • Встановити датчик двері (кінцевий вимикач),
  • У режимі програмування встановити:
    • режим 1 (завіса): для відкритих дверей — максимальне значення швидкості вентилятора, максимальне значення нагрівача,
    • режим 2 (тепловентилятор): для зачинених дверей — мінімальне значення швидкості вентилятора, потужність нагріву від "min" до "max".

 При подальшій експлуатації завіса автоматично перемикається з режиму 1 в режим 2, при відкриванні / закриванні двері.

Характеристика
Гарантія 3 роки
Продуктивність повітря 1 025
Max. висота встановлення, м 2,5
Max. ширина дверей, м 0,8
Потужність нагріву, кВт 6
Габарити теплової завіси (Ш*Г*В) 840х202х203

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: NEOCLIMA
  • Модель: E 08 X L (6 KW)
  • Наявність: В наличии
  • 15999.00 грн.


Товари цієї серії