Теплова завіса Neoclima Standard E07

Повітряні завіси Neoclima — це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря.

Повітряна завіса Neoclima розділяє внутрішній та зовнішній простір, встановлюється в отворах приміщення та виконує функцію "закриті двері". Двері, до речі, можуть залишатися відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування.

Призначення повітряної завіси Neoclima — це підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) та енергоощадження. Повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, коли виробляє однорідний потік повітря, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, що дозволяє створити комфортний мікроклімат та одночасно зменшити економічні витрати на роботи теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%.

Підбирання повітряної завіси:

Повітряні завіси рекомендуються монтувати таким чином, щоб повітря виходило якомога ближче до крайки отвору, що захищається. Повітряні завіси можуть встановлюватися окремо та/чи в ряд, шляхом каскадного з’єднання, тим самим забезпечується захист прорізу будь-якої ширини або висоти.

Модель Neoclima Standard E07 належить до класу низьковитратних повітряних завіс. Вона призначена для захисту малих отворів, таких як: робочі вікна вивозу товарів, кіосків, кас, там, де потрібен вузький потік теплого повітря.

Ці повітряні завіси мають наступні особливості:

  • встановлюються тільки горизонтально;
  • механічне керування — кнопкові та колові перемикачі;
  • єдиний корпус із нержавіючої сталі без пиловловлювачих фільтрів.
 
Характеристика
Гарантія 3 роки
Продуктивність повітря 300
Max. висота встановлення, м 1,5
Max. ширина дверей, м 0,7
Потужність нагріву, кВт 4
Габарити теплової завіси (Ш*Г*В) 656х104х171

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: NEOCLIMA
  • Модель: Standard E07
  • Наявність: Є в наявності
  • 9999.00 грн.