Інвертор в системі кондиціонування

Інвертор в системі кондиціонування

Нам часто телефонують покупці, які хочуть купити кондиціонер, і кажуть: «Допоможіть нам розібратися, в чому відмінність простого кондиціонера від кондиціонера з інвертором». Оскільки це тема досить-таки чималенька і одним висловлюванням не обійтися, то ми вирішили написати просту «статтю-помічницю», в якій знайдуться відповіді на Ваші запитання.

Відповідаємо на найпопулярніше запитання: «Що таке побутовий кондиціонер?»

Інверторний кондиціонер - це кондиціонер, який має можливість регулювання потужності компресора. До речі, ми вже згадували про це раніше, в одній зі статей: «Він спочатку охолоджує повітря (або ж нагріває його, залежно від Вашої команди), а потім переходить на низькі обороти, тим самим автоматично знижуючи потужність».

Так що ж це таке - інвертор?

Інвертор - це електронний прилад, що дозволяє регулювати частоту обертання електродвигуна компресора. Він здатний продовжити термін служби кондиціонера мало не в два рази. Також інвертор завдяки своїм властивостям економить витрати електроенергії до 40%.

Принцип його роботи простий: він перетворює змінний струм живлення в постійний, а потім формує змінний струм з необхідною частотою. Така хитромудра схема забезпечує безперервну роботу компресора, регулюючи потужність.

На відміну від інверторного типу прості кондиціонери працюють трохи інакше: Ви встановлюєте потрібну температуру - кондиціонер робить свою роботу і вимикається. Через деякий час температура повітря підвищується знову (на кілька градусів), і кондиціонер знову включається. Це загрожує стрибками температури, навантаженням на мережу і на компресор. А для нього це шкідливо, тому що при запуску він починає працювати з підвищеним навантаженням і не встигає достатньо змазатися.

З інвертором ми забуваємо про неприємності, описаних вище, тому як після виконання своєї поставленого завдання кондиціонер перемикається на знижену потужність, а не зовсім відключається. Тому можна зробити висновок, що інверторні кондиціонери краще і більш точно керують температурою повітря в приміщенні, ніж неінверторние. До речі, з тишею теж не повинно бути проблем, адже рівень шуму системи з інвертором і без нього значно відрізняється, звичайно ж, на користь першої.

Ще один вагомий плюс - це швидкість і адаптивність. Відразу ж після включення кондиціонера такого типу він швидко автоматично підбирає найбільш підходящий рівень потужності в даний момент і тихо робить свою роботу. Така особливість дозволяє отримати потрібну температуру в два рази швидше, ніж при роботі звичайних неінверторних систем. Адаптивність полягає в тому, що кондиціонер автоматично адаптується до кількості знаходяться людей в приміщенні і працюють побутових приладів, які здатні виділяти тепло при експлуатації. У спекотну пору року це особливо цінно.

Сьогодні ми вже згадували про важливу перевагу інверторних кондиціонерів - економії енергії: на високій швидкості роботи вони споживають менше електрики, ніж звичайні моделі. Завдяки покращеній продуктивності компресора і теплообмінника, а також ювелірно точному мікропроцесору системи управління і іншим не менш важливих функцій такого кондиціонера Ви не знайдете довгих цифр в своїх квитанціях за електроенергію. Інверторна схема дійсно дозволяє заощадити Ваш сімейний бюджет.

Сподіваюся, ми просто і зрозуміло перерахували всі достоїнства інверторної системи? Чи ні? Тоді ось Вам залізні аргументи купити побутовий кондиціонер:

  1. Точне управління і підтримання температури;
  2. Швидкість в охолодженні або нагріванні повітря;
  3. Подвійний термін служби (до 15 років);
  4. Низький рівень шуму всіх блоків;
  5. Автоматичний пуск і перезапуск;
  6. Наявність важливий функцій, наприклад, «самодіагностика»;
  7. Стійкість до перепадів напруги;
  8. Надійна робота при низьких температурах (до -25 ° С);
  9. Розумний і дбайлива витрата електроенергії;
  10. Ціна. Так, у нас вона нижче, ніж у інших!

Якщо у Вас залишилися ще питання, то Ви завжди можете задати їх нашим фахівцям за наступними телефонами:
(044) 384-28-93,
(098) 884-28-93

Дата: 20.11.2019 Переглядів: 236

Теги: <link rel="canonical"/>