Як вибрати та купити недорогий кондиціонер?

Як вибрати та купити недорогий кондиціонер?

Отже, це сталося. Зірки, фінанси і майбутня спека зійшлися – і ви нарешті готові придбати недорогий якісний кондиціонер.

«То ви інвенторний кондиціонер шукаєте? Чи...» - питально піднімає брову консультант. У цю мить легко відчути себе школярем, який не виконав домашку.

Виявляється, щоб підібрати кондиціонер, недостатньо тричі повторити «якісно» та «недорого». На вас чекатиме купа технічних питань. Готуватись до них краще зарані - бо як інакше прискіпливий менеджер підкаже який кондиціонер краще підходить вам та вашим близьким?

Втім, без паніки:) Нижче – інструкція як обрати кондиціонер для квартири чи дому.

Ми розкажемо про бренди, які дійсно заслуговують звання «Недорогий хороший кондиціонер», про загадкового звіра під назвою інвенторна спліт система, а ще про те, чому розмір має значення – принаймні, при покупці клімат-техніки.

Типи кондиціонерів: інвенторні та неінверторні

До ворожки не ходи: найдешевший кондиціонер, який трапиться вам на очі, буде неінвенторним. Такий агрегат легший, ніж його родичі, споживає більше електроенергії та переважно працює «на холод». Звісно, він може не тільки охолоджувати, а й обігрівати приміщення - коли за вікном до -5 °C.  

Якщо ваша мета – завести бюджетний порятунок від спеки, цей варіант вас цілком влаштує.

Однак радимо все ж пошукати свій хороший дешевий кондиціонер серед інвенторних моделей. Їхня очевидна перевага – практично безшумний режим роботи. Крім того, вони швидко наздоганяють та краще тримають задану температуру. А ще купити інвенторний кондиціонер означає мати можливість обігрівати ним квартиру чи дім навіть коли надворі -15-25 °C.

Додаткова фішка: інвенторна система дозволяє заощаджувати до 30% споживаної пристроєм електроенергії.

Клімат-контроль і площа житла

Припустимо, ви визначилися з типом покупки. Наприклад, у вас вдома от-от з’явиться кондиціонер з інвенторним двигуном.

Наскільки потужним він має бути? І чи вистачить одного-єдиного пристрою на всю площу приміщення? Пропонуємо розглянути кілька реальних прикладів.

Квартира-студія

«У мене квартира-студія, 21 кв.м. Порадившись із майстрами Global Climate, я обрав кондиціонер інвенторний 9. Як мені пояснили, «дев’ятка» GREE у середньому покриває до 25 квадратів. Дуже задоволений результатом!», - Олександр, м. Київ

Євродвушка

«Попередній кондиціонер я обирала сама, про що дуже шкодую. Тепер уже розумію, що він «не витягував» навантаження по нашим 40 квадратам.

Другий кондішен придбала у хлопців з Global Climate. Виявляється, потрібно звертати увагу не лише на площу, а й на її наповнення. У нас купа побутової техніки, яка безперервно «гріє» квартиру: холодильник, морозильна камера, компи, телевізор. Тому був сенс звернути увагу на потужніший варіант. Взяла купер хантер 12 інвентор. Дуже дякую за підказку, тепер все влаштовує», - Анна, м. Ірпінь

Приватний будинок

«Друзі розповіли, що інвенторний кондиціонер для опалення – це нова тема. Тому я придбав кілька, з розрахунку по одному на кожні 35-40 кв.м. Був момент, коли в грудні через аварію майже на місяць вимкнули газ. Якби не мої інвенторні кондиціонери, не уявляю, що сталось би з будинком. Потонули б ми у плісняві, мабуть. Дякую за якісний монтаж і супровід», - Ростислав, м. Київ

Скільки приміщень – стільки й варіантів підбору техніки. Адже панорамні вікна, які виходять на південь, високі стелі та інші обтяжуючі фактори ніхто не відміняв.

Однак не хвилюйтеся: ми завжди готові допомогти вам з підрахунками!

Який бренд обрати?

Найцінніше, що має кожна компанія – це історія та репутація на ринку. Саме тому кожен клієнт хоча б раз у житті гуглив, розпитував та аналізував якої фірми кондиціонер кращий, кому можна довіряти.

Наш інтерес – аби кожен, хто звертається до Global Climate, отримав позитивний сервіс і продукт. Саме тому ми не продаємо та не радимо техніку компаній-ноунеймів.

Пропонуємо звернути увагу на кілька брендів, які мають розумне співвідношення ціни та якості. Їхні кондиціонери – наш особистий вибір, адже саме вони «оселилися» в квартирах та будинках наших колег-кліматменів.

GREE

За статистикою, якщо на планеті залишиться лише десять кондиціонерів, на трьох із них виднітиметься логотип GREE. Компанія, якій вже 30+ років, стала світовою постачальницею кліматичної техніки для 160 країн світу, а ще здобула понад 30 тисяч науково-технічних патентів. Дизайн, функціонал, демократична ціна – все при них! Недивно, що GREE швидко заслужили прихильність українців.

Cooper&Hunter

Надійні та енергоефективні – ось у чому полягає особливість кондиціонерів Cooper&Hunter. Вони – дітище бренду з 20-річною історією. Один із наших менеджерів частенько порівнює ці моделі з улюбленим домашнім светром. Із тим, що може не вирізнятися вишуканістю чи дизайном, але свою функцію – дарувати комфорт – виконує на відмінно. Що тут скажеш, народний бренд.

Smart Air

Ця марка – новачок на українському ринку, адже зявилася на наших теренах лише в 2021. Обрати Smart Air означає надати перевагу бюджетному варіанту, який не поступається в якості китам цієї сфери. Оптимальні умови роботи для цих моделей – від -15 до +43°С. Стати одними з перших, хто зможе залишити повноцінний відгук про новий бренд – звучить як план!

Сподіваємося, що ця стаття стала вам в нагоді. І питання про те який кондиціонер обрати більше не лякає невідомістю. А ще запевняємо: ми завжди на зв’язку і готові допомогти!

Дата: 22.02.2023 Переглядів: 44