Компресорно-конденсаторний блок COOPER & HUNTER CH-IU12NK4 INVERTER

  • Компресорно-конденсаторний блок COOPER & HUNTER CH-IU12NK4 INVERTER

Інверторний компресорно-конденсаторний блок Cooper & Hunter для інверторних внутрішніх блоків C&H Commercial та система вентиляції.

Мультизональні системи кондиціонування або багатозональні кондиціонери — це автоматизовані й інтелектуальні системи центрального кондиціонування, завдяки яким можуть кондиціонувати від кілька приміщень до цілих будівель. Адже мультизональні кондиціонери можуть підключитись до одного зовнішнього блоку понад шістдесят внутрішніх. Це одні з економічних по енергоспоживанню систем, які можуть працювати на охолодження та на обігрів повітря, створюючи індивідуальний клімат в кожному окремому приміщенні.

Внутрішні блоки мультизональних систем кондиціонування бувають різних типів — це дозволяє знаходити оптимальні рішення не тільки для кліматичних, а й дизайнерських завдань.

Компресорно-конденсаторний зовнішній блок Cooper & Hunter з інверторним компресором, який всмоктує фреон безпосередньо, знижує втрати перегріву та значно підвищує енергоефективність. Також економить електроенергію, знижує рівень шуму та вібрацію. Виробник вказує, що обладнання стійке до перепадів мережі.

Характеристика
Інвертор Так
Орієнтовна робота на обігрів до -20°С
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 9.8 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 3.9 кВт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: COOPER&HUNTER
  • Модель: CH-IU12NK4
  • Наявність: Є в наявності
  • 25049.00 грн.


Товари цієї серії