Кондиціонер підлогового типу GREE GTH48K3HI/GUHN48NM3НO U-Match

  • Кондиціонер підлогового типу GREE GTH48K3HI/GUHN48NM3НO U-Match

За допомогою напівпромислових спліт-систем U-Match від GREE можливо швидко та ефективно оптимізувати мікроклімат як в малих, так й в дуже великих за площею приміщеннях. Напівпромислові неінверторні спліт-системи U-Match мають вбудований низькотемпературний комплект.

Безліч магазинів, офісів, торгових залів, барів, обідніх залів, кафе та ресторанів мають панорамні вікна або скляні стіни, що виключають можливість установки традиційного настінного блоку кондиціонера. З іншого боку, багато об'єктів не мають підвісних стель, що дозволяють вбудувати касетний або канальний блок. Для таких випадків GREE пропонує напівпромислові системи U-Match з неінверторним підлого-стельовим внутрішнім блоком, які здатні забезпечити мікроклімат в приміщеннях з різною відвідуваністю та площею.

Внутрішній блок U-Match без інвертора монтується під стелею за допомогою шпильок (відстань до стелі не менше 20 см), але може розміщуватися також на стіні (від 30 см до площини підлоги). Однак універсальний монтаж - не єдина перевага таких блоків.

Неінверторна технологія дозволила знизити вартість кондиціонера до мінімуму, що оцінять власники об'єктів та підрядники, які не бажають переплачувати за інверторне обладнання. До переваг таких внутрішніх блоків відноситься також функція автоматичного очищення від конденсату, функція «теплий старт» для виключення подачі холодного повітря в режимі обігріву і 3-швидкісний малошумний вентилятор.

Характеристика
Площа приміщення 142 кв. м.
Інвертор Ні
Орієнтовна робота на обігрів до -7°С
Рівень шуму внутрішнього блоку (хв / макс) 56/55/53/52 дБ(А)
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 16 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 14.2 кВт
Споживана потужність (холод) 5 кВт
Споживана потужність (тепло) 4,7 кВт
Габарити внутрішнього блоку спліт-системи (ШxВxГ) 1570x235x665
Габарити зовнішнього блоку спліт-системи (ШxВxГ) 1120x440x1100
Гарантія 3 роки
Орієнтовна площа приміщення від 100

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: GREE
  • Модель: GTH48K3HI/ GUHN48NM3НO
  • Наявність: Є в наявності
  • 92685.00 грн.


Товари цієї серії