Настінний внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-EF22VE3W (only for MXZ)

Серія Design Inverter створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. Але яскравий дизайн не скасував найвищих вимог до ефективності та рівню шуму, за якими Design Inverter залишається лідером в класі.

На заводах Mitsubishi Electric впроваджена єдина система контролю якості для всіх типів кондиціонерів. Всі матеріали й вироби, що надходять на завод від постачальників, проходять вхідний контроль на відповідність технічним умовам.На кожному етапі виробництва діє проміжний контроль якості компонентів. Після сходу з конвеєра кожен кондиціонер проходить тест функціонування в протягом 20 хвилин.

Пріоритетними параметрами для кондиціонерів побутової серії інженери-розробники Mitsubishi Electric розробили низький рівень шуму (19 дБ) внутрішніх блоків і високу енергоефективність системи.

Всі побутові кондиціонери мають 24-годинний таймер включення і виключення з дискретністю 10 хвилин.

У всіх побутових кондиціонерах є функція автоматичного повторного перезапуску після збою живлення, тобто інформація про стан кондиціонера до збою живлення (включений або виключений, режим, задана температура і т.п.) заноситься в енергонезалежну флеш-пам'ять і не втрачається за час відсутності напруги живлення.

Всі побутові кондиціонери використовують в автоматичному режимі (функція I FEEL) алгоритми та методи теорії fuzzy logic. При виборі режиму I FEEL мікропроцесор визначає поточну температуру в приміщенні та самостійно вибирає режим «охолодження», «осушення» або «обігрів», а також встановлює температуру. Надалі, якщо Ви відчуваєте дискомфорт, натисніть кнопку TOO COOL або TOO WARM, система аналізує поточну температуру в приміщенні й кількість натискань зазначених кнопок раніше, змінює задану температуру на деяку обчислену величину. Цей метод дозволяє кондиціонеру точніше вибрати та підтримати температурний режим, виходячи з суб'єктивних відчуттів користувача.

Основні параметри:

  • Складна система, що спрямовує повітряний потік, створюючи оптимальну форму й швидкість струменя в режимах охолодження та обігріву,
  • Внутрішні блоки MSZ-EF VE3 комплектуються бактерицидним фільтром з іонами срібла,
  • Новий пульт управління SG14D оснащений тижневим таймером й індикатором розряду батареї,
  • Високий рівень енергоефективності — в режимі охолодження А +++, в режимі нагріву А ++,
  • WI-Fi модуль у внутрішньому блоці дає можливість контролювати роботу кондиціонера за допомогою додатка в смартфоні, планшеті або ПК,
  • Режим «I save» дозволить вам максимально легко міняти дві найбільш часто використовувані групи налаштувань, натисненням однієї кнопки на пульті ДУ.

 

Характеристика
Площа приміщення 22 кв. м.
Інвертор Так
Орієнтовна робота на обігрів до -15°С
Рівень шуму внутрішнього блоку (хв / макс) 21/23/29/36/42 дБ(А)
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 5.5 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 2.2 кВт
Споживана потужність (холод) 0,027 кВт
Споживана потужність (тепло) 0,027 кВт
Габарити внутрішнього блоку спліт-системи (ШxВxГ) 299х895х195
Гарантія 3 роки
Орієнтовна площа приміщення до 25

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: MITSUBISHI ELECTRIC
  • Модель: MSZ-EF22VE3W
  • Наявність: Є в наявності
  • 14578.00 грн.