Доставка та оплата

Оплата замовлення

Ми хочемо бути зручними для Вас, а тому пропонуємо оплату кількома способами:

  • Безготівкова оплата. Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату. Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційного документу (в якій вказано юридичну назву компанії та юридичну адресу), яку необхідно відправити електронною поштою на адресу globalclimate@ukr.net.
  • Готівкова оплата при отриманні товару чи послуги (по Києву, Київській області, м. Чернігів, м. Черкаси, м. Прилуки, Біла Церква, м. Ічня, м. Ніжин)
  • Переказавши кошти на карту ПриватБанку через термінал самообслуговування Приватбанку або через мобільний додаток.
  • Переказати кошти за допомогою карток Visa або MasterCard.

* -- комісію за переказ коштів оплачує покупець (згідно тарифів банка відправника).

Умови доставки товару

 ВАЖЛИВО! Доставка по Києву безкоштовна до під’їзду.

Вартість підйому без ліфта 20 грн./поверх.

Доставка  товару по Києву, Київській області, м. Чернігів, м. Черкаси, м. Прилуки, Біла Церква, м. Ічня, м. Ніжин здійснюється кур’єром компанії Global Climate у робочі дні з 10:00 до 19:00, субота з 10:00 до 16:00. Наш менеджер обов’язково узгодить з Вами місце і час доставки. У момент отримання товару перевірте, будь ласка, своє замовлення.

Доставка  товару по Україні здійснюється перевізником «Нова Пошта» та «Інтайм» на відділення в Вашому місті, яке приймає вантаж більше 30 кг. Вартість доставки товару здійснюється за тарифами компанії перевізника.