Настінний внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA (only for MXZ)

Всі моделі Mitsubishi Electric серії Standart Inverter мають найвищі показники енергоефективності, низький рівень шуму і високі технічні характеристики.

На заводах Mitsubishi Electric впроваджена єдина система контролю якості для всіх типів кондиціонерів. Всі матеріали й вироби, що надходять на завод від постачальників, проходять вхідний контроль на відповідність технічним умовам.На кожному етапі виробництва діє проміжний контроль якості компонентів. Після сходу з конвеєра кожен кондиціонер проходить тест функціонування в протягом 20 хвилин.

Пріоритетними параметрами для кондиціонерів побутової серії інженери-розробники Mitsubishi Electric розробили низький рівень шуму (19 дБ) внутрішніх блоків і високу енергоефективність системи.

Всі побутові кондиціонери мають 24-годинний таймер включення і виключення з дискретністю 10 хвилин.

У всіх побутових кондиціонерах є функція автоматичного повторного перезапуску після збою живлення, тобто інформація про стан кондиціонера до збою живлення (включений або виключений, режим, задана температура і т.п.) заноситься в енергонезалежну флеш-пам'ять і не втрачається за час відсутності напруги живлення.

Всі побутові кондиціонери використовують в автоматичному режимі (функція I FEEL) алгоритми та методи теорії fuzzy logic. При виборі режиму I FEEL мікропроцесор визначає поточну температуру в приміщенні та самостійно вибирає режим «охолодження», «осушення» або «обігрів», а також встановлює температуру. Надалі, якщо Ви відчуваєте дискомфорт, натисніть кнопку TOO COOL або TOO WARM, система аналізує поточну температуру в приміщенні й кількість натискань зазначених кнопок раніше, змінює задану температуру на деяку обчислену величину. Цей метод дозволяє кондиціонеру точніше вибрати та підтримати температурний режим, виходячи з суб'єктивних відчуттів користувача.

Основні параметри:

 • Режим «Econo Cool»,
 • Режим «I save» дозволяє організувати економічне чергове опалення — мінімальна температура в приміщенні може становити + 10 ° С
 • Функція автоматичного перезапуску,
 • Автоматичне закриття заслінки при виключенні кондиціонера,
 • Функція автоматичної самодіагностики,
 • Управління швидкістю обертання вентилятора,
 • Новий бездротовий пульт з вбудованим тижневим таймером,
 • Наноплатіновий фільтр, який ефективно усуває з повітря віруси й бактерії, а також неприємні запахи (служить до 9 років).
Характеристика
Площа приміщення 15 кв. м.
Інвертор Так
Орієнтовна робота на обігрів до -15°С
Рівень шуму внутрішнього блоку (хв / макс) 40/35/30/26/21 дБ(А)
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 2.5 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 1.5 кВт
Споживана потужність (холод) 0,017 кВт
Споживана потужність (тепло) 0,017 кВт
Габарити внутрішнього блоку спліт-системи (ШxВxГ) 760x168x250
Гарантія 3 роки
Орієнтовна площа приміщення до 25

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
 • Виробник: MITSUBISHI ELECTRIC
 • Модель: MSZ-SF15VA
 • Наявність: Є в наявності
 • 14478.00 грн.


Товари цієї серії