Тепловий насос GREE VERSATI GRS-CQ14Pd/Na-K

Теплові насоси Gree Versati, сьогодні, найкраща альтернатива опалення приміщень, які не підключені до міської тепломережі. Доведено європейськими дослідженнями, що набагато вигідніше опалювати тепловими насосами будинки площею 80-250 кв. м., а також такі приміщення, як ресторани, офіси та інше. Теплові насоси Gree Versati здатні забезпечити теплом двохповерхові будинки, займаючи мінімум місця.

Теплові насоси Gree Versati, споживаючи 1 кВт електроенергії, виробляють 1 кВт тепла, як електричний котел.

Обладнання від компанії Gree визнано одним з найбільш економічних у світі. Тому, Gree Versati, здатні забезпечити зниження опалювальних витрат в 4 рази. До речі, обладнання дозволяє не тільки опалювати, але і охолоджувати приміщення з одночасним нагрівом води.

Тепловий насос «повітря-вода» – це агрегат, який використовує теплову енергію вуличного повітря для нагріву води в опалювальній системі та системі гарячого водопостачання.

Теплові насоси Gree Versati складаються з двох модулів: Зовнішнього блоку та внутрішнього блоку – гідромодуля. У гідромодуль встановлений модуль управління з датчиком потоку та блоком автоматики, а також водяний насос (у Versati – це німецький насос від Wilo), теплообмінник, розширювальний бак та електронагрівач для підігріву води, у разі несправності зовнішнього блоку.

*Для забезпечення системи ГВП до агрегату підключається бойлер непрямого нагріву, який купується окремо.

Тепловий насос Gree Versati має енергозберігаючий DC-інвертор, який працює на безпечно фреоні R410а.

Зовнішній блок системи теплових насосів Versati відрізняється від інверторних систем кондиціонування та іншими, не менш важливими, параметрами:

 • адаптований до можливих змін в напрузі електроживлення в широкому діапазоні,
 • допустимі значні перепади висот та довжина магістралі,
 • при обмерзанні зовнішній теплообмінник швидко починає відтавати,
 • передбачено підключення фанкойлів різного типу та потужностей,
 • під'єднання сонячних батарей значно збільшить енергоефективність системи.

Продуктивність та споживана потужність наведені для наступних умов:

 1. Режим охолодження. Температура зовнішнього повітря 35 ° С (по сухому термометру) / 24 ° С (по мокрому термометру). Температура води в контурі 23 ° С / 18 ° С (вхід / вихід). Режим обігріву. Температура зовнішнього повітря 7 ° С (по сухому термометру) / 6 ° С (по мокрому термометру). Температура води в контурі 30 ° С / 35 ° С (вхід / вихід). Стандартна довжина траси - 7.5 м.
 1. Режим охолодження. Температура зовнішнього повітря 35 ° С (по сухому термометру) / 24 ° С (по мокрому термометру). Температура води в контурі 12 ° С / 7 ° С (вхід / вихід). Режим обігріву. Температура зовнішнього повітря 7 ° С (по сухому термометру) / 6 ° С (по мокрому термометру). Температура води в контурі 40 ° С / 45 ° С (вхід / вихід). Стандартна довжина траси - 7.5 м.

У режимі опалення в установках «повітря-вода» відбуваються такі процеси:

 • Фреон під тиском - 2 бар, проходить через теплообмінник зовнішнього блоку. Там він вбирає тепло та перетворюється в газ.
 • У компресорі тиск газу підвищується до 23-25 бар, в результаті чого фреон нагрівається до 70-90 ° С та переміщується в гідромодуль.
 • В теплообміннику гідромодуля відбувається конденсація фреону з подачею тепла водяного контуру. Після цього охолоджений рідкий фреон продовжує рух до зовнішнього блоку.
 • У розширювальному клапані (регуляторі потоку) тиск холодоагенту різко знижується. Далі фреон рухається назад в теплообмінник зовнішнього блоку для початку нового циклу роботи.
 • При роботі на обігрів холодоагент конденсується в теплообміннику гідромодуля.
 • При роботі на охолодження конденсація відбувається в теплообміннику зовнішнього блоку.

Теплові насоси Gree Versati, відрізняються від інших аналогічних обладнень, які працють лише для опалення:

 1. Опалення (вода на виході +25 ... + 55°С),
 2. Охолодження (вода на виході +7 ... + 25°С),
 3. Нагрівання води (до +40 ... + 80°С),
 4. Опалення + підігрів води,
 5. Охолодження + підігрів води.

Опалення можливе при зовнішній температурі -20 ... + 35°С, охолодження – при +10 ... + 48°С, підігрів води – при -20 ... + 45°С.

Для реалізації функції підігріву води на додаток до теплового насосу потрібно придбати накопичувальний бойлер непрямого нагріву, в якому буде акумулюватися гаряча вода.

Бойлери GREE пропонуються в обсягах 200 і 300 літрів з одним (маркування «J») або двома («J2») теплообмінниками статичного нагріву та баком з нержавіючої сталі. Потужність Тена бойлера – 3 кВт.

При роботі в режимі «опалення + водонагрів» або «охолодження + водонагрів» необхідно обрати пріоритетний режим. Якщо пріоритетом стане підігрів води, то будинок почне опалюватися / охолоджуватися після того, як в бойлері нагріється вода.

* У вартість ціни теплового насоса входить гідромодуль з вбудованою автоматикою.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
 • Виробник: GREE
 • Модель: GRS-CQ14Pd/Na-K
 • Наявність: Є в наявності
 • 275576.00 грн.


Товари цієї серії