Зовнішній блок GREE VRF-системи GMV-400WM/B-X

Мультизональні системи GREE GMV V широко використовуються для кондиціонування адміністративних і офісних будівель, торгових центрів, спортивних і розважальних споруд. За допомогою GREE GMV V можна кондиціонувати площу до 2000 квадратних метрів. На більших об'єктах встановлюють кілька систем GREE GMV V.

Система GREE GMV5 працює на охолодження при температурі зовнішнього повітря від -5 до 52 ° С, а на обігрів - від -20 до +24 ° С.

Система GREE GMV5 працює в діапазоні 320-460 В, який ширше, ніж національний стандарт - 342-420 В. Така система буде добре працювати навіть при великих коливаннях напруги.

Ця система особливо зручна для офісних будівель і готелів, адже в одну систему GMV5 може бути об'єднано до 4 зовнішніх і до 80 внутрішніх блоків.

Система GREE GMV5 сконструйована без рідинного ресивера, і надлишок холодоагенту залишається в трубах, що дозволяє мінімізувати обсяг холодоагенту в системі і збільшити точність охолодження.

Система GREE GMV5 - це мультизональна система нового покоління з високоефективними DC-інверторними компресорами. Від традиційних інверторних кондиціонерів її відрізняє підвищена надійність, комфорт, точність підтримки температури і знижені витрати електроенергії.

У системах GMV5 реалізується технологія інтелектуальної разморозки. Час включення і тривалість режиму розморожування визначаються відповідно до температури зовнішнього повітря і робочим статусом системи, що забезпечує низькі втрати продуктивності і високий рівень комфорту.

 
Характеристика
Інвертор Так
Орієнтовна робота на обігрів до -20°С
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 45 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 40 кВт
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: GREE
  • Модель: GMV-400 WM/B-X
  • Наявність: Є в наявності
  • 373806.00 грн.


Товари цієї серії