Зовнішній блок GREE VRF-системи GMV-450WM/B-X

Мультизональні системи GREE GMV V широко використовуються для кондиціонування адміністративних та офісних будівель, торгових центрів, спортивних та розважальних споруд. За допомогою GREE GMV V можна кондиціонувати площу до 2000 квадратних метрів. На більших об'єктах встановлюють кілька систем GREE GMV V.

Система GREE GMV5 працює на охолодження при температурі зовнішнього повітря від -5 до 52 ° С, а на обігрів — від -20 до +24 ° С.

Система GREE GMV5 працює в діапазоні 320-460 В, який ширше, ніж національний стандарт - 342-420 В. Така система буде добре працювати навіть при великих коливаннях напруги.

Ця система особливо зручна для офісних будівель та готелів, адже в одну систему GMV5 може бути об'єднано від 4 зовнішніх до 80 внутрішніх блоків.

Система GREE GMV5 сконструйована без рідинного ресивера, надлишок холодоагенту залишається в трубах, що дозволяє мінімізувати обсяг холодоагенту в системі та збільшити точність охолодження.

Система GREE GMV5 — це мультизональна система нового покоління з високоефективними DC-інверторними компресорами. Від традиційних інверторних кондиціонерів її відрізняє підвищена надійність, комфорт, точність підтримки температури та знижені витрати електроенергії.

У системах GMV5 реалізується технологія інтелектуального розморожування. Час включення та тривалість режиму розморожування визначаються відповідно до температури зовнішнього повітря й робочим статусом системи, що забезпечує низькі втрати продуктивності та високий рівень комфорту.

Характеристика
Інвертор Так
Орієнтовна робота на обігрів до -20°С
Тип холодоагенту R410a
Теплопродуктивність кондиціонера 50 кВт
Холодопродуктивності кондиціонера 45 кВт
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: GREE
  • Модель: GMV-450 WM/B-X
  • Наявність: Є в наявності
  • 380804.00 грн.


Товари цієї серії